Чоловічий годинник Guardo 11253-2 Brown-Silver-Blue

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guardo |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 26 см |
| Діаметр корпусу, мм | 48 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Годинникова сталь |
| Матеріал ременя | PU шкіра |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Стать | Чоловічі |
| Стиль | Повсякденний |
| Функції | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, час доби |
- Ціна: 1 630 ₴


