Матрац надувний надлегкий Naturehike CNH22DZ018, овальний, із мішком для надування, 183 см, сірий

Опис надувного надлегкого матраца Naturehike CNH22DZ018, овального, з мішком для надування, 183 см, сірого
Матрац Naturehike CNH22DZ018 підходить для туризму та кемпінгу, забезпечуючи комфортний відпочинок упродовж 4 сезонів та захист користувача від вологи й холоду. Виготовлена з міцного нейлону 20D з покриттям TPU, модель вирізняється високою стійкістю до перепадів температури та механічних пошкоджень, що гарантує довговічність і надійність у будь-яких умовах.
Матрац має овальну форму, яка сприяє рівномірному розподілу ваги. Рельєфна поверхня та численні дрібні повітряні камери при надуванні забезпечують якісну підтримку тіла та максимальне розслаблення м'язів.
У надутому стані виріб має розміри 183 х 58 см і наповнюється повітрям через бічний клапан. У комплекті є мішок для надування, що значно прискорює процес підготовки матраца до використання.
Показник теплостійкості R-Value 3.5 дозволяє користуватися матрацом при температурі повітря вище -6°C. Товщину можна регулювати залежно від рівня накачування, а максимальне значення сягає 7 см.
Виробник доповнив комплект фірмовим чохлом для зберігання. Габарити в складеному стані становлять усього 10 х 18 см.
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Надувний туристичний матрац |
| Колір | сірий |
| Форма | овальна |
| Сезонність | всесезонний (4 сезони) |
| Матеріал | нейлон 20D з покриттям TPU |
| R-Value | 3.5 (комфортне використання при температурі повітря > -6°C) |
| Розміри (надуте) | 183 х 58 х 7 см |
| Розміри (складене) | 10 х 18 см |
| Вага | 440 г |
| Комплектація | мішок для надування, чохол для зберігання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | З чохлом |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Матрасы |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість місць | Одномісні |
| Матеріал | Нейлон 20D з покриттям TPU |
| Розмір (ДхШхВ) | 183 х 58 х 7 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 280 ₴







