Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тенісний стіл GSI-sport Compact Outdoor Alu Line ідеально підходить для тих, хто хоче грати в настільний теніс за будь-яких погодних умов. Стіл розроблено для використання як на відкритому просторі, так і в приміщенні, що робить його універсальним. Його компактна конструкція чудово підходить для зберігання вдома і транспортування на далекі відстані. Завдяки всепогодній стійкості, стіл збереже всі ігрові характеристики навіть за вологої або сонячної погоди.
Всепогодний тенісний стіл — оптимальне рішення для гри
Стіл для настільного тенісу GSI-sport має стільницю завтовшки 4 мм, яка виготовлена з міцної композитної панелі, вкрита спеціальною основою синього кольору. Це надає столу низку властивостей, які дають змогу його використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
- Завдяки якісній поверхні забезпечується рівний відскок м'яча, що має велике значення для гравців.
- Опорна рама виготовлена з міцного матеріалу, покритого порошковою фарбою, це робить її міцною, стійкою до корозії, що важливо під час використання на відкритому повітрі.
- Конструкція столу складна, він зручний для зберігання і транспортування, швидко складається, компактний у складеному вигляді, займаючи мінімальний простір.
- У комплект постачання входить нейлонова сітка, а чотири пари прогумованих коліс слугують для швидкого переміщення і фіксації столу.
- Регулювання висоти можливе на 4-х ніжках і дає змогу адаптувати стіл до різних поверхонь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSI-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | вуличні |
| Колір | Синій |
| Матеріал стільниці | Алюмінієвий композит |
| Особливості | Сітка в комплекті, Складна конструкція |
| Призначення | Профі |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага (кг) | 54 кг |
| Розмір у розкритому стані | 274*152,5*76 см |
| Розмір у складеному стані | 60*152,5*167 см |
- Ціна: 19 600 ₴






