Килимок самонадувний Tramp з можливістю зістібання orange 188x65x5 UTRI-021

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок самонадувний 5 см - поліпшеної конструкції. У цій моделі внутрішній наповнювач - спінений полімер, володіє високою еластичністю і низьким коефіцієнтом залишкової деформації, дозволяє тривалий час зберігати початкову форму і розмір килимка. Призначення - відпочинок на природі, кемпінг, подорожі на автомобілі, прогулянки і нескладні нетривалі походи.Час використання: весна, літо і осінь.
Особливості:
Зовнішня тканина нижнього боку килимка - щільний ламінований поліестер з PVC покриттям, яке робить основний матеріал водонепроникним і стійким до бруду, росі, олив, солі, ультрафіолетових променів і надає матеріалу додаткову міцність і довговічність. У комплекті до килимка йде міні-рем. набір у вигляді захисної самоклеющейся латки розміром 5,5 на 6 см.
Характеристики:
Матеріал верху: micro suede with pvc coating.
Матеріал низу: black 150D Oxford with pvc coating.
Клапан: пластик.
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Вага: 2 кг.
Розмір: 189x63x5см
Розмір килима в упаковці: 65х18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 188 см |
| razmery | 189x63x5 см |
| tolshina | 5 см |
| tolshinaKovrika | 5 см |
| ves | 2 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| Основні | |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


