Килимок надувний Tramp Air Lite Double 195х138х10см

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 195 см |
| osobennosti | компактний |
| razmery | 195 x138 x 10 см |
| tolshina | 10 см |
| tolshinaKovrika | 10 см |
| ves | 1,8 кг |
| vesKovrika | > 3 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте










