Спальний мішок Totem Hunter кокон олива, Лівий
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: TTS-004.12-L
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageСпальний мішок Totem Hunter кокон олива, Лівий
Ціну уточнюйте
Немає в наявностіповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Totem Hunter
Бюджетний трисезонний (весна, літо, осінь) спальний мішок TOTEM HUNTER, конструкції кокон.
Для туристів, рибалок, мисливців і любителів відпочинку на природі, які хочуть отримати максимум комфорту при мінімальних затратах.
Як утеплювач в даній моделі використовується перевірений і добре всім знайомий Hollofiber HiTech Hollofiber волокна якого мають порожнистий канал і спиралевидную форму, що дозволяє утримувати великий об'єм повітря і відмінно зберігати тепло. Спальник не пропускає і не вбирає вологу, навіть в умовах підвищеної вологості зберігає тепло. Матеріал спальника відмінно відновлюється після стиснення, займає мінімальний обсяг, гіпоалергенний і не токсичний.
Особливості:
М'який утеплювач HiTech Hollofiber
Щільна стропа уздовж двосторонньої блискавки запобігає закушуванню тканини
Зручна система стяжок дозволяє максимально зберегти тепло всередині спальника
Анатомічна форма спальних мішків економить вагу
Спальні мішки випускаються з правобічної і лівобічної блискавк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| StoronaBliskavky | Лівий |
| konstrukcija | Кокон |
| sezonnost | Весна - літо |
| temperatura | -0.4 |
| temperaturaKomforta | Більше + 5 |
| uteplitel | Hollowfiber |
| ves | 1,1 кг |
| vesSpalnika | 1-2 кг |
| zrist | Стандартна 220 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте

