Гермомішок Tramp PVC Diamond Rip-Stop 100, Оливковий

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 100 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 112 см |
| Діаметр | 59 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| material | PVC Diamond Rip-Stop |
| naznachenie | речі та спорядження |
| obem | 100 л. |
| obemGermy | 50-100 л. |
| rozmir | 100 л |
| tip | Гермомішок |
| Код Розетка | 37559368 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


