Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код Розетка | 10975276 |
- Ціна: Ціну уточнюйте




