Гермомішок Tramp Nylon PVC 70, чорний

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 33 см |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте


