Гермомішок Tramp Nylon PVC 20, Чорний

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Tramp Nylon PVC 20 червоний
Невеликий гермомішок 20 літрів може не тільки зберегти ваші речі сухими, але і виконувати функції подушки чи сидіння, якщо набити його м`якими речами
Ваші речі завжди залишаться сухими всередині нього навіть в найнесприятливіших умовах.
Його можна брати з собою в човен, на борт власного судна, в каное, під час подорожі на машині, мотоциклі або снігоході
Ви зможете швидко і легко знайти свої речі всередині цієї водонепроникної ємності.
Особливості:
Він виготовлений з надміцного нейлону.
Характеристики:
Матеріал: 190T Nylon PVC
Об'єм: 20 л.
Розміри: 23,5 х 66 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| material | PVC |
| naznachenie | речі та спорядження |
| obem | 20 л. |
| obemGermy | 20-49 л. |
| rozmir | 20 л |
| tip | Гермомішок |
| Код Розетка | 10968934 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


