Електровелосипед KTM MACINA FOLD 20" жовтогарячий (чорний), 2021

KTM Macina Fold 20" — нестандартний міський електровелосипед із якісним і потужним приводом. Його нестандартність виражається в тому, що він повністю складається для економії місця, що дає змогу його перевозити в багажнику машини або зберігати вдома без особливого захолодження. Він також максимально практичний, оскільки має більшість необхідних у місті модифікацій.
Складана рама виготовлена зі сплаву алюмінію з домішкою магнію, кремнію та міді. Найголовнішою перевагою такої рами є менша вага, порівнюючи зі сталевими аналогами. Сама рама має товсті труби, що робить її міцною, але водночас однаково легкою. Ще одним важливим плюсом рами є висока жорсткість, через що байком набагато легше керувати. Алюмінієва рама — це ідеальний вибір, щоб збалансувати вагу та міцність електровелосипеда, і водночас забезпечити йому оптимальну жорсткість. Складається рама досить швидко, оскільки на неї є важіль швидкої фіксації.
Ригідна вилка виготовлена з того-таки алюмінію й має такі ж властивості. Установлення жорсткої вилки зумовлене тим, що в місті не потрібно жодних агресивних дій, коіх вимагає перетята місцевість. Крім складаної рами, на велосипеді також складається кермо та педалі, а сідло поміщається далеко вглиб підсідельної труби, що дає змогу компактно укласти його, де вам буде комфортніше. Крім того, на боках рами є спеціальні фіксатори, які дають змогу зомкнути дві половини разом, щоб захистити її від довільних рухів під час перенесення або перевезення.
Найважливішим аспектом для електровелосипеда є система приводу. Тут встановлений двигун третього покоління привод Bosch Active Plus, який здатний підтримувати роботу зі швидкістю велосипеда до 25 км/год. Те, що двигун не четвертого покоління, а третього, не робить його вибором гірше, але неабияк знижує підсумкову ціну велосипеда. Відстежувати всі показники, а також керувати системою дає змогу якісний дисплей Bosch Purion. Дисплей розміщений на лівій частині керма, даючи змогу керувати байком, не відвертаючи уваги від дороги. Батарея Bosch Power Tube має місткість 500 Вт*Ч, завдяки чому велосипед здатний проїхати приблизно 83 км на одному заряді, використовуючи різні режими під різні ситуації.
Восьмишвидкісна трансмісія, а точніше, всі компоненти цієї системи — це буквально друга візитна картка KTM Macina Fold, адже вона працює на преміальній втулці закритого типу Shimano Alfine 8 S7001, а частиною приводу тут слугує зовсім не звична всім ланцюг, а спеціальний ремінь Gates 115T CDX! Порівнюючи зі звичайним ланцюгом, ремінна передача має великий спектр переваг. Вона створює менше шуму, а нижнє перо не забруднюється й не пошкоджується внаслідок ударів ланцюга об раму у разі великого трясіння. Ремінь набагато легший, а його обслуговування зводиться тільки до періодичного миття водою, водночас його не потрібно змащувати. Що ще важливіше, ремінь ніяк не схильний до корозії, а тому максимально практичний під час щоденного використання. Він також не чіпляється, не забруднює й не рве одяг, що дало змогу виробнику позбутися такого неприємного явища, як захист ланцюга.
За всіх своїх переваг, ремінь усе ж зношується й передусім через стирання зубців. Але досвід показує, що ресурс стрічки однаково вищий, ніж у ланцюга. Вона слугує майже вдвічі довше, ніж звична всім ланцюг, а її ККД не поступається ланцюговим трансмісіям. У суму до вже перерахованих переваг є ще й переваги планетарної втулки. Її невибагливість, перемикання швидкостей на старті з місця та точне керування передачами, тільки додають велосипеду практичності в місті.
За гальмування відповідають дискові двопоршневі гідравлічні гальма Shimano Altus BR-M315, перевагою яких є потужність і висока модуляція. Вони вимагають менше зусиль для гальмування, а інтенсивність водночас вища. Такі гальма також стійкі до зовнішніх пошкоджувальних чинників, їхня робота не залежить від бруду або вологи, а знос набагато нижчий. Технологія швидшого підведення Shimano Servo Wave дає змогу вже на початку руху важеля забезпечити чималу потужність за невеликого зусилля. Водночас велика частина ходу важеля ще залишається, щоб можна було додати потужності. Ручки також обладнані гвинтом регулювання вільного ходу для простого налаштування гальм без використання інструментів.
Маленькі, 20-дюймові колеса зібрані на базі якісних втулок і подвійних алюмінієвих ободах із пістонуванням, а як покришка використовуються німецькі Schwalbe Marathon Plus Performance із захистом Smart Guard. Подвійні ободи стійкі до утворення вісімок та іншого роду деформації, а пістонування збільшує площу місцевого впливу на обід і підвищує стійкість ніпелів до виведення з різі. Високоякісні покришки обладнані захистом від проколів SmartGuard. Захист являє собою шар міцної гуми завтовшки 5 мм, який захищає від каменів і скла, що потрапляють у міських умовах. SmartGuard — це одна з найкращих технологій захисту компанії Schwalbe. Боковини виготовлені зі складу з додаванням антистарітелей, вони дають змогу збільшити час експлуатації гуми та запобігають утворенню експлуатаційних тріщин.
З боку практичності та підвищення комфорту передбачені повнорозмірні крила. Вони надійно покривають колеса під собою, не даючи бризкам із мокрої дороги летіти вам на спину або в обличчя, а регульована підніжка дасть змогу паркуватися там, де вам зручно. Щоб не навантажувати спину, на велосипеді передбачений багажник, на який можна закріпити велосипедну сумку та перевозити там важкі речі.
У темну пору доби за вашу безпеку відповідатиме комплект велосипедного світла, який живиться від динамо-втулки Shimano Alivio M405, а його перевагою є повна відмова від зарядних пристроїв, батарейок і постійного монтажу-демонтажу пристроїв. Світло працює завдяки генерації електрики через обертання динамовтулки, а потужність велофари становить 50 люксів. 1 люкс дорівнює 1 люмену на один квадратний метр.
Привод Active Line Plus привносить мобільність у повсякденне життя будь-якого користувача, а також розширює можливості для раптових поїздок. Привод працює тихо, але водночас забезпечує високу потужність. У сумі з якісною Bosch Power Tube місткістю 500 Вт| год велосипедист може проїхати 83 км, використовуючи різні режими для різних дорожніх випадків.
Привод забезпечує природні відчуття від їзди, ніби ви їдете на звичайному велосипеді, і лише ледь помітно опір педалей, якщо розвивати швидкість вище ніж 25 км/год. У двигуні є кілька датчиків, які виконують понад 1000 вимірювань за секунду, що дає змогу досягти такої високої чутливості.
Дисплей Purion — це мінімалістичний бортовий комп'ютер, що підходить для всіх основних потреб. Ви отримуєте всю важливу інформацію одним натисканням кнопки на виносному пульті, водночас обидві руки залишаються на кермі, що гарантує безпечне водіння. Чотири різні параметри їзди забезпечать Вам правильну роботу в будь-якій ситуації.
Особливості:
Тільки важливі моменти: Стан батареї, швидкість, режим, відстань, загальна дистанція.
Чудова читабельність: Екран з антивідблисковим покриттям і підсвіткою дає змогу чітко читати всі дані навіть під прямим сонячним промінням.
Обслуговування: Функція нагадує вам про потребу обслуговування Вашого електровелосипеда в фахівця.
Проста діагностика: У майстерні фахівець зможе продіагностувати стан Вашої системи через порт microUSB.
Фокусування на комфорті: Чотири режими асиста й безпечна робота завдяки виносному пульту гарантують Вам чудове проведення часу без серйозних навантажень.
Підсвітка: Якщо світло було увімкнене перед вимкненням системи приводу, він автоматично вмикається під час наступного запуску.
Режими їзди:
- Turbo: Максимально потужний;
- Sport: Потужний асист для універсального використання;
- Tour: Оптимальний асист для далеких поїздок;
- Eco: Мінімальний асист для дуже дальніх поїздок;
- Off: Без асисту, але з функціями велокомп'ютера.
*Режим eMTB, спеціально розроблений для Performance Line та Performance Line CX. Він дає змогу динамічно перемикатися між Tour і Turbo, забезпечуючи прогресивну підтримку двигуна для максимальної продуктивності на дорозі.
Підтримувані технології:
- eBike ABS: система екстреного гальмування без наслідків і ризику падінь. (Влаштується окремо)
KTM Macina Fold 20" підходить для руху містом або легкою позашляховою місцевістю, за умови, що стрибки не перевищують висоту 15 см. Такі велосипеди насамперед призначені для легкого та маневрового пересування бездоріжжям середнього низького рівня складності, , де переважають гравій, коріння тощо. Увага, утримуйтеся від використання велосипеда за рамками меж заявленого цільового призначення. Якщо спотворення рекомендацій призведе до зламання обладнання, виробник має право відмовити в сервісному обслуговуванні.
| Рама | Macina Fold 20" IGH belt T-9300, Алюміній марки 6061 |
| Розмір рами | One Size |
| Вилка |
Macina Fold під колесо 20 миль Алюміній марки 6061, Кріплення гальма Post Mount |
| Тип вилки | Ригідна |
| Вынос | KTM Banzei, Підйом: 12°, Складаний |
|
Кермо |
KTM Banzei, Діаметр: 25.4 мм, Ширина: 560 мм |
| Грипси |
Ergon GP1, Короткі, Без заглушок |
| Кермова колонка |
KTM Banzei 1.1/8“ |
| Кількість швидкостей |
8 скоростей (1x8) |
| Перемикач задній |
Shimano Nexus-8 |
| Ручки перемикання |
Shimano Nexus-8 |
| Каретка | Інтегрована в двигун |
| Система шатунів |
KTM Delta BNI Q1, Довжина шатунів: 160 мм |
| Передня зірка |
|
| Педалі | Pedal VP-F80, Складані |
| Касета |
Gates на 22 зубці |
| Цепь |
Gates 115T CDX |
|
Тип гальм |
Дискові гідравлічні |
| Переднє гальмо | Shimano Altus BR-M315, Двопоршневий |
| Заднє гальмо |
Shimano Altus BR-M315, Двопоршневий |
| Передня втулка | Shimano Alivio M4050 на 32 спиці, Ширина: 100 мм, Під QR вісь 5 мм |
| Кріплення ротора до передньої втулки | Centerlock |
| Задня втулка |
Shimano Alfine 8 S7001 на 32 спиці |
| Кріплення ротора до задньої втулки |
Centerlock |
| Підсідельний штир | KTM Banzai, Висота: 400 мм |
| Діаметр підсідельного штиря, мм | 34 |
| Сідло | Selle Royal Hertz |
| Покришки |
Schwalbe Marathon Plus Performance Smart Guard, ISO розмір (ETRTO): 47-406 мм |
| Передний обод |
|
| Задний обод |
Ambrosio Pulse на 32 спиці, ISO розмір (ETRTO): 406x19C |
| Спиці | DT Alpine II 2.34, Чорні |
| Фара |
BM Lumotec EYC LED, Потужність: 50 Люкс |
| Габарите світло | BM Xeltec Mini LED |
| Крила | SKS B53T 53 мм, Чорні |
| Підніжка | KTM 20"-24 Насіння Регульоване |
| Багажник | KTM Racktime Banzei (Snap-it) |
| Вага, кг | 24,3 кг (Без педалей) |
| Максимальне навантаження | 120 кг (з урахуванням екіпірування) |
| Двигун |
Bosch Active Plus 3-го покоління |
| Крутний момент |
50 Нм |
| Максимальна швидкість |
25 км/год |
| Тип приводу |
Асистевий |
| Дисплей/Комп'ютер |
Bosch Purion LCD |
| Батарея |
Bosch Power Tube 500 Вт*Ч |
| Зарядний пристрій |
Стандартний Bosch 4A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KTM |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Macina Fold під колесо 20 миль Алюміній марки 6061, Кріплення гальма Post Mount |
| Винос | KTM Banzei, Підйом: 12°, Складаний |
| Заднє гальмо | Shimano Altus BR-M315, Двопоршневий |
| Кількість швидкостей | 8 скоростей (1x8) |
| Педали | Pedal VP-F80, Складані |
| Переднє гальмо | Shimano Altus BR-M315, Двопоршневий |
| Підсідельний штир | KTM Banzai, Висота: 400 мм |
| Покришки | Schwalbe Marathon Plus Performance Smart Guard, ISO рамзер (ETRTO): 47-406 мм |
| Рама | Macina Fold 20" IGH belt T-9300, Алюміній марки 6061 |
| Рульова колонка | KTM Banzei 1.1/8“ |
| Кермо | KTM Banzei, Діаметр: 25.4 мм, Ширина: 560 мм |
| Сідло | Selle Royal Hertz |
| Тип вилки | Ригідна |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: Ціну уточнюйте


