Фумігатор проти комарів для газового балону Thermacell Backpacker Mosquito Repeller MR-BP

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фумігатор проти комарів для газового балону Thermacell Backpacker Mosquito Repeller MR-BP»
- надійний захист від комах на площі до 20 кв. метрів;
- робота від стандартного ізобутан-пропанового балону (не йде в комплекті) АЛЕ МИ ЙОГО ВАМ ДАРУЄМО БЕЗКОШТОВНО, САМЕ ТАК;
- мале споживання газу;
- малі габарити і низька вага;
- зручний у користуванні - без запаху і розбризкування;
- в комплекті 3 змінних картриджа на 12 годин безперервної роботи;
- практичний чохол для зберігання і транспортування.







| Категорія: | Кемпінг та туризм |
| Підкатегорія: | Спорядження |
| Підкатегорія: | Антимоскітні пристрої та засоби |
| Артикул: | MR-BP |
| Виробник: | Thermacell |
| Країна виробник: | Тайвань, Італія |
| Розміри, ДхШхВ: | 6.7 x 5.0 x 9.7 см |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 114 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ThermaCELL |
| Країна виробник | Таїланд |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Колір | Чорний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від повзаючих комах, Від літаючих комах, Від комарів |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Відлякувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 114 г |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 |
| Додатково | |
| Комплектація | Пристрій, 3 змінних картриджі на 12 годин роботи |
- Ціна: Ціну уточнюйте












