Коврик (мат) для йоги та фітнесу SportVida NBR 1.5 см SV-HK0074 Mint .

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для тренувань SportVida NBR 1.5 см Mint виконаний із амортизуючого матеріалу NBR або синтетичного каучуку. Цей матеріал забезпечує ідеальне зчеплення з поверхнею, а килимок залишається стабільним під час вправ і не ковзає по поверхні. Цей мат також характеризується низькою вагою та високою гнучкістю. Матеріал водонепроникний та легкий у чищенні. В комплекті до кожного килимка поставляється ремінь, що дозволяє легко його зберігати і транспортувати.
ОСОБЛИВОСТІ:
- для домашніх тренувань і занять у спортклубах
- можна використовувати на вулиці
- пінний матеріал легко чиститься
- розміри: 180 х 60 х 1.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Вага | 1140 г |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | В комплекті ремінь для транспортування |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: Ціну уточнюйте








