Захисна сітка для батута (внутрішня) Springos 14FT 426-430 см (8 стійок) Black .

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисна сітка від польського бренду Springos має універсальний розмір та підходить для більшості батутів із внутрішньою сіткою діаметром 14FT 426-430 см. Вона виготовлена з високоякісного синтетичного матеріалу, що гарантує безпеку дітей під час розваг на батуті та характеризується високою стійкістю до погодних умов. Монтаж і демонтаж дуже прості, не займуть багато часу та не потребують додаткових інструментів.
Матеріал сітки PE Terylene, оснащена високоякісною фурнітурою (блискавкою та защіпками). Для повної сумісності захисної сітки з батутом, переконайтеся, що його діаметр становить 426-430 см, а кількість стійок рівна 8.
ОСОБЛИВОСТІ:
- сумісність з батутами 14FT 426-430 см
- висота сітки: 180 см
- матеріал PE Terylene
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр батута | 426 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Кругла |
| Тип | Захисна сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вуличні батути |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сумісність з усіма батутами діаметром 14FT (426-430 см) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Форма | Круглі |
- Ціна: Ціну уточнюйте



