Накладка для пружин (захисний край) для батута Springos 6FT 180-183 см Blue .

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття для пружин від польського бренду Springos має універсальний розмір та підходить для більшості батутів із внутрішньою та зовнішньою сіткою діаметром 6FT 180-183 см. Воно виготовлене з високоякісного синтетичного матеріалу, що гарантує безпеку дітей під час розваг на батуті та характеризується високою стійкістю до погодних умов. Монтаж і демонтаж дуже прості, не займуть багато часу та не потребують додаткових інструментів.
Верхній шар виготовлений із міцного матеріалу PVC масою 350 г/м². Всередині накладка заповнена піноматеріалом EPE товщиною 14 мм, що забезпечує ізолюючі та ударостійкі властивості. Покриття кріпиться до рами батута за допомогою спеціальних зав'язок.
ОСОБЛИВОСТІ:
- сумісність з батутами 6FT 180-183 см
- ширина: 30 см
- матеріал PVC/EPE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр батута | 180 см |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Кругла |
| Тип | Покриття для пружин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вуличні батути |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сумісність з усіма батутами діаметром 6FT (180- 183 см) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Форма | Круглі |
- Ціна: Ціну уточнюйте




