Компресійний мішок Naturehike S 24х40 см NH19PJ020 Black

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресійний мішок Naturehike дозволяє сильно зменшити розміри спальних мішків, одягу, спорядження при транспортуванні. Забезпечує надійне зберігання промов, водостійкий. Легко стискає об'єднання роз'ємні речі в циліндричну форму порівняно невеликого розміру, відповідно дуже зручно поміщається в будь-який рюкзак.
Розмір: S 24х40 см;
Розмір в упаковці: 21х15х1,9 см;
Матеріал: 300D оксфорд-нейлон;
Матеріал ременів: нейлонова стрічка;
Вага: 75 р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 0.075 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Oxford |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості мішка | Дві стяжки |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Компресійний мішок |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 24 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | компресійний мішок |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 240 ₴





