Шезлонг (лежак) для пляжу, тераси та саду Springos GC0006 .

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг від польського бренду Springos дозволить насолоджуватись сонячними днями на свіжому повітрі. Це ідеальне рішення для саду або приватного будинку, тераси, а також готелів, спа-салонів чи зони відпочинку біля басейнів.
Металева конструкція стабільна та міцна з максимальним навантаженням 120 кг. Матеріал Textilene, з якого виготовлена спинка та сидіння, не нагрівається від сонячного проміння, практичний та стійкий до різних погодних умов. Лежак компактно складається/розкладається за лічені секунди та без проблем поміщається в багажник авто, що дає можливість подорожувати з комфортом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри: 164 x 59 x 95 см
- вага: 5.5 кг
- максимальне навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина | 164 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шезлонги |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Складаний |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








