Термос Zojirushi SC-ZT45AZ детский 0.45л синий

Термос Zojirushi SC-ZT належить до серії універсальних дитячих термоємностей для холодних і гарячих напоїв. Його особливістю є наявність двох верхніх кришок у комплекті.
Перша — це зручна поїлка, яка автоматично розкладається при відкритті кришки та призначена для комфортного споживання холодних напоїв без розбризкування. Друга кришка — класичний фірмовий клапан Zojirushi із додатковим кухлем, що дозволяє пити як холодні, так і гарячі напої.
Серія термосів Zojirushi SC-ZT вирізняється яскравим, помітним дизайном із кумедними малюнками та різноманіттям кольорів, серед яких можна знайти варіанти як для хлопчиків, так і для дівчат.
Не містить бісфенол А (BPA Free).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zojirushi |
| Страна производитель | Япония |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Крышка | крышка с поилкой |
| Количество чашек | 1 |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 450 мл |
| Помповый механизм | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Питьевой |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Время сохранения холода | 6 час |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 310 г |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горлышка | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес, г | 310 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Размеры | 85х85х180 мм |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Страна-производитель товара | Таиланд |
- Цена: 2 260 ₴





