Карманный складной нож с клипсой Kershaw Highball XL (7020)

Ніж Kershaw Highball — стильний кишеньковий ніж, який відрізняється чіткими і агресивними лініями.
Клинок виготовлений з високовуглецевої сталі марки D2, якій властива підвищена міцність, зносостійкість і ударна в'язкість, а також здатність зберігати різальну кромку гострою протягом тривалого періоду часу. Клинок витягується завдяки підпальцевій виїмкці і надійно фіксується сталевою пластиною замка Frame Lock.
Накладки на рукоять виготовлені з нержавіючої сталі. Завдяки особливій зігнутій формі, ніж зручно лежить в долоні і його без проблем можна відкрити однією рукою. Для зручності використання модель має сталеву кишенькову кліпсу.
Highball XL - це збільшена версія однойменної моделі. Істотно вона не відрізняється від оригінальної моделі. Різниця в основному стосується розміру та елементів дизайну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 108 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ножа | 191 мм |
| Цвет | Серый |
| Материал лезвия | D2 |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Антибликовая |
| Назначение | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Тип | Складной |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 84 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
- Цена: Цену уточняйте



