Екошопер зі 100% бавовни (двунитка щільністю 210 г / кв.м). Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.
Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг. Для зручності користування кутки низу зашиті та утворюють дно шириною 7 см.
Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими миючими засобами.
Розмір: 34 х 38,5 х 7 см
Тканина: небілена бавовна щільністю 210 г / кв.м.
Довжина ручок: 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 400 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Бежевый |
| Плотность | 210 г/м2 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Хлопок |
| Узоры и принты | Другое |
| Эргономичные ручки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 95 oz |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Украина |
| Максимальный вес | 20 |
| Ширина | 385 |
- Цена: Цену уточняйте











