Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4017 NBR Fitness Yoga Mat Plus Blue (180х61х1)

Килимок для фітнесу і йоги Power System PS-4017 FITNESS-YOGA MAT
Якісний і міцний мат для фітнесу і йоги є дуже важливим компонентом ефективною і приємною тренування. Цей професійний мат стане незамінним помічником для проведення різних тренувань - в тому числі і на заняттях аеробікою, пілатесом і йогою. Мат відповідного розміру і досить м'який, створює приємну м'яку, але при цьому міцну поверхню для тренувань.
Мат з нековзною поверхнею робить виконання вправ зручним і безпечним. Килимок м'яке, його поверхня легко приймає форму тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість при заняттях йогою. Килимок не розтягується в процесі практики.
Опис: Покращує тонус м'язів, стійкість і поставу. Ідеальний для занять пілатесом і фітнесом. Легко чиститься після використання. Не слизька поверхня. Приємні на дотик. Є вбудований ремінець для транспортування.
Технічні характеристики: Розміри (см): довжина: 180 ширина: 61 товщина: 1 Вага (кг): 1.5
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power system |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 870 г |
| Длина | 180 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Размер | 180*61*1 |
- Цена: 1 500 ₴










