Спортивна сумка Power System PS-7010 Gym Bag Magna Black/Red

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже легка і при цьому містка стегновий сумка для важливих речей, які повинні бути під рукою.
Сумка підійде як для фітнесу, так і для повсякденного використання.
Виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу
Містка поясна сумка обладнана:
- Регульований ремінь на стегнах
- Кишеня для навушників
- 2 центральних відділення на блискавці
- Кишеню для ключів
- Матеріали: Textreme
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power system |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Отсек для обуви |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 35 см |
| Объем | 65 л |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Цена: Цену уточняйте



