Чохол на килимок для йоги PowerPlay 4155 Чорний

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначення: Чохли для йога килимка - необхідний аксесуар для транспортування і зберігання килимка для йоги та фітнесу.
Опис:
- Зроблений з поліестеру з регульованим ремнем ремінцем.
- Розміри під стандартні килимки для йоги з запасом - в довжині 66 см, в діаметр - 26 см. Матеріал досить міцний: витримує йога килимки масою до 4-5 кг.
- Вставка із сіточки дозволяє зберегти килимок свіжим і сухим, поки він упакований.
- Чохол має внизу водонепроникну тканину, для легкого чищення та захисту вашого килимка й довгого використання на всіх заняттях йогою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 20 г |
| Длина | 66 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 26 мм |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Польща |
- Цена: 100 ₴


