Килимок самонадувний Tramp комфорт olive 185x130x5 UTRI-011
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: UTRI-011
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageКилимок самонадувний Tramp комфорт olive 185x130x5 UTRI-011
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килим самонадувнийTramp
Двомісний самонадувнийкилимок серії Comfort шириною 130 см Tramp TRI-011
Особливості:
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші.
Це не дозволить спальникусповзати з килима і забезпечить додаткову м`якість, зберігаючи тепло вашого тіла.
Ткана замша приємна на дотик і дозволить з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелевидний нанесення) не дає йому ковзати по дну намети при розташуванні на похилих поверхнях.
Модель оснащена 2 клапанами для прискорення процесу надування і здування килимка.
Характеристики:
Матеріал: верх - поліестер Сhamois suede, дно - поліестер Slides Less 75D
Клапан: пластик (2 шт.)
Розмір: 185 х 130 х 5 см
Максимальне навантаження: до 130 кг
Повна вага, кг: 5
Розмір в упаковці (тканинний мішок): 60 х 31 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 180 см |
| osobennosti | серия "Комфорт" |
| razmery | 185x127x5см |
| tolshina | 5 см |
| tolshinaKovrika | 5 см |
| ves | 4,1 кг |
| vesKovrika | > 3 кг |
- Цена: Цену уточняйте

