Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Tramp ROCK 2 (V2) Зелений
Двоміснийекспедиційний намет Tramp Rock 2 (V2) здвома входами тадвоматамбурами.
Три зовнішнідуги забезпечують виняткову стійкість намету до сильного вітру, снігу і дощу.
Переваги використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність встановлення під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішнійнамет, який залишається сухим).
Можливістьзначно швидше збирати і встановлювати сухий намет — достатньо дістати (або ввести) дуги в кишеніна тенті.
Конструкція намету більшвітростійка, ніж в класичногонамету здугами всередині, за рахунок більш сильного натягу тента і жорсткої фіксаціїдуг.
Зовнішнідуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується по його внутрішнійповерхні, не затікаєв спальний відсік.
Завдяки зовнішньому розт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Алюминий 7006 8,5 мм |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Альпинизм, Вело и мото туризм, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Снежная юбка |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - лето - осень - зима |
| ves | 4,3 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в. ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 8000 мм в ст |
| Кратність в коробці | 4 |
- Цена: Цену уточняйте











