Спальний мішок Totem Hunter кокон олива, Лівий
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: TTS-004.12-L
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageСпальний мішок Totem Hunter кокон олива, Лівий
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальний мішок Totem Hunter
Бюджетний трисезонний (весна, літо, осінь) спальний мішок TOTEM HUNTER, конструкції кокон.
Для туристів, рибалок, мисливців і любителів відпочинку на природі, які хочуть отримати максимум комфорту при мінімальних затратах.
Як утеплювач в даній моделі використовується перевірений і добре всім знайомий Hollofiber HiTech Hollofiber волокна якого мають порожнистий канал і спиралевидную форму, що дозволяє утримувати великий об'єм повітря і відмінно зберігати тепло. Спальник не пропускає і не вбирає вологу, навіть в умовах підвищеної вологості зберігає тепло. Матеріал спальника відмінно відновлюється після стиснення, займає мінімальний обсяг, гіпоалергенний і не токсичний.
Особливості:
М'який утеплювач HiTech Hollofiber
Щільна стропа уздовж двосторонньої блискавки запобігає закушуванню тканини
Зручна система стяжок дозволяє максимально зберегти тепло всередині спальника
Анатомічна форма спальних мішків економить вагу
Спальні мішки випускаються з правобічної і лівобічної блискавк
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| StoronaBliskavky | Лівий |
| konstrukcija | Кокон |
| sezonnost | Весна - літо |
| temperatura | -0.4 |
| temperaturaKomforta | Більше + 5 |
| uteplitel | Hollowfiber |
| ves | 1,1 кг |
| vesSpalnika | 1-2 кг |
| zrist | Стандартна 220 см |
- Цена: Цену уточняйте

