Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гермомішок Tramp Nylon PVC 20 червоний
Невеликий гермомішок 20 літрів може не тільки зберегти ваші речі сухими, але і виконувати функції подушки чи сидіння, якщо набити його м`якими речами
Ваші речі завжди залишаться сухими всередині нього навіть в найнесприятливіших умовах.
Його можна брати з собою в човен, на борт власного судна, в каное, під час подорожі на машині, мотоциклі або снігоході
Ви зможете швидко і легко знайти свої речі всередині цієї водонепроникної ємності.
Особливості:
Він виготовлений з надміцного нейлону.
Характеристики:
Матеріал: 190T Nylon PVC
Об`єм: 20 л.
Розміри: 23,5 х 66 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Красный |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 20 л |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Гермомешок |
| Размеры | |
| Высота | 66 см |
| Диаметр | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| material | PVC |
| naznachenie | вещи и снаряжение |
| obem | 20 л. |
| obemGermy | 20-49 л. |
| rozmir | 20 л |
| tip | Гермомешок |
| Код Розетка | 10968934 |
- Цена: Цену уточняйте



