Килимок самонадувний Tramp з подушкою 185х55х5см
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: TRI-017
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageКилимок самонадувний Tramp з подушкою 185х55х5см
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килим самонадувнийTramp TRI-017, 5 см
Самонадувний трисезонний килимок (весна-літо осінь) яскраво оранжевого кольору з відстібною подушкою.
М`яка комфортна самонадувнаподушка з окремим клапаном кріпиться до килимка 3 кнопками.
Розмір подушки: 25 х 65 х 5 см.
Призначення - відпочинок на природі, кемпінг, подорожі на автомобілі, прогулянки і нескладні нетривалі походи.
Оособливості:
Зовнішня тканина килимка - щільний ламінований поліестер з PVC покриттям, яке робить основний матеріал водонепроникним і стійким до бруду, росі, олив, солі, ультрафіолетових променів і надає матеріалу додаткову міцність і довговічність.
У комплекті до килимка йде міні-рем. набір у вигляді захисної самоклеющейся латки розміром 5,5 х 6 см.
Характеристики:
Матеріал: 190T Polyester with pvc coating.
Клапан: пластик.
Розміри: 185 х 65 х 5 см.
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Вага: 1,4 кг.
Розмір килима в упаковці: 65 х 17 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 185 см |
| razmery | 185х55х5см |
| tolshina | 5 см |
| tolshinaKovrika | 5 см |
| ves | 1,56 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| Код Розетка | 34523519 |
- Цена: Цену уточняйте

