Электровелосипед MONDRAKER CRAFTY CARBON R 29" T-M, Carbon / Desert Grey / Orange (2023/2024)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mondraker |
| Материал рамы | Карбон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Fox 38 29 Float GRIP Performance, 160mm, e-bike optimized, tapered steerer tube, Boost 15x110mm axle, 44mm offset, 68mm OD crown. Settings: 3 positions with micro adjust compression, low-speed rebound, air preload |
| Вынос | ONOFF Krypton FG 30mm, CNC, 31.8mm barbore |
| Задний тормоз | Sram DB8, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Кассета | Sram XG-1230, 11-50T, 12s |
| Количество скоростей | 12 скоростей (1x12) |
| Передний тормоз | Sram DB8, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Подседельный штырь | ONOFF Pija dropper internal, diameter 31.6mm, S size: 405x95-125mm, M size 458x120-150mm, L size: 498x140-170mm, XL size: 498x140-170mm |
| Покрышки | Maxxis Minion DHF 29x2.6, tubeless ready, 3C MAXX TERRA, EXO+ Protection, 120TPI, folding bead / Maxxis Minion DHR II 29x2.6, tubeless ready, 3C MAXX TERRA, EXO+ Protection, 120TPI, folding bead |
| Пол | Унисекс |
| Рулевая колонка | Acros custom for 1-1/2" head tube, angular contact bearings 40x52x7, Internal cable routing |
| Руль | ONOFF Krypton 1.0 double butted 6061 alloy, rise: 20mm, width: 800mm, 9º backsweep, 5º upsweep, 31.8mm barbore |
| Седло | FIZIK Terra Aidon X5 145mm |
| Система шатунов | Race Face Aeffect ebike, 165mm |
| Тип вилки | Воздушная |
- Цена: Цену уточняйте




