Портативная зарядная станция Thermo Power М1200 (1200 Вт, 50000 mAh)

Зарядна станція Power M1200 - альтернативне екологічне джерело енергії, що буде незамінним у найрізноманітніших ситуаціях.
Портативна станція допоможе зарядити телефони, планшети, ноутбуки, смарт-годинники, фототехніку, музичні колонки, освітлювальні прилади, міні-холодильники, повітряні насоси, побутову техніку.
Це дуже зручно! Портативні зарядні станції Thermo Power Можуть заряджати інші прилади та заряджатися самі одночасно.
Вся необхідна інформація, хід основних процесів відображається на LED-дисплеї: рівень зарядки,кількість підключених пристроїв та ін.
Моделі мобільні та компактні,їх легко переносити та перевозити в багажнику авто, коли цього потребує ситуація.
Щиро бажаємо, аби всі негаразди скоріше закінчилися і зарядна станція стала девайсом для подорожей, наметового відпочинку, виїзді на рибалку, полювання і не лише.
Заряджається: від мережі (AC) – 7 годин; від автомобільної зарядки – 11 годин; від сонячної панелі – 200 W 12 годин (залежить від погоди).
Характеристики:
Ємність: 22.4 В, 50000 мА/год, 1120 Вт/год
Номінальна потужність: 1200 Вт
Пікова потужність: 2600 Вт
Тип батареї: Літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
Форма вихідного сигналу: Чиста синусоїда
Вхід постійного струму (основний): CC/CV 25,5В/8А
Силовий роз'єм Anderson 1: 18В~30В 8A макс
Силовий роз'єм Anderson 2: 25В 22A макс
Вихід змінного струму (AC Output): 230В 50Гц
Вихід USB: 5В/2,4А
Вихід QC 3.0: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А
Вихід постійного струму (DC Output): 12В/8А
Вихід "автомобільна зарядка": 12В/8А
Вихід USB типу C (1): PD 100 Вт: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А
Вихід USB типу C (2): PD 18 Вт: 5В/3А, 9В/3А, 12В/1.5А
Світлодіодний ліхтарик: 3 Вт
Габарити: 36,5 х 23,5 х 27 смВага: 14 кг
Працює при температурі: Від -10°C (14°F) до +40°C (104°F)
Гарантія:1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermo |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Высота | 270 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 365 мм |
| Зарядка батареи | От сети |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14000 oz |
| Цвет | Черный |
| Особенности | LED лампа, Индикатор уровня заряда, Влагозащищенный корпус, Быстрая зарядка |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: Цену уточняйте




