Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S (WELLY-S)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S (WELLY-S) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук. Щоб збільшити навантаження, необхідно сильніше затягнути центральний гвинт.
Особливості:
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Ергономічна форма педалей для більш зручного хвату руками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929862 |
| Вага в упаковці | 2,7 кг |
| Габарити упаковки | 47,5 x 8,5 x 20 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Класс | Реабілітаційні |
| Конструкция | Портативні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 48,5 x 41 x 27 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Механические |
| Ціна | 1590 |
| Штрихкод | 8029975970165 |
- Цена: 1 699 ₴

