Гребний тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200)

Гребний тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 120 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце та дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Комбінована система опору (магнітна + повітряна) з ручним регулюванням навантаження.
- Магнітна система опору завдяки маховику вагою 5 кг та сидінню на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді.
- Консоль має РК-дисплей.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступнів.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929784 |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Габарити упаковки | 118 x 23 x 67 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br /> Платформи для ніг із лямками<br /> Тримач для смартфона / планшета |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Розміри | 181 x 50 x 88 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Штрихкод | 8029975805641 |
- Цена: 29 999 ₴










