Источник бесперебойного питания для роутеров Marsriva DC UPS KP2 18W 10000Ah (37Wh) LiPol

Джерело безперебійного живлення Marsiva DC UPS KP2 призначене для забезпечення безперервного функціонування вашого марштуризатора. З’єднання з мережею буде стабільним навіть за відсутності основного джерела електроживлення або у випадку перебоїв з електропостачанням.
Перемикання ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 на автономну роботу здійснюється миттєво. Надійний акумулятор ємністю 10000 мАг може заживити відразу три пристрої з сумарною потужністю до 18 Вт через роз’єми DC, PoE та USB.
Робота ваших пристроїв буде стабільною за будь-яких погодних умов. Блискавкозахист 6 кВ та найвища категорія стійкості до горіння згідно зі стандартом UL 9 робить користування ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 безпечним для вас і вашого майна.
Вентиляційні отвори у нижній частині корпусу ДБЖ сприяють його швидкому та тихому охолодженню.
Монтуйте ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 на стіну або встановлюйте на робочий стіл – його білий корпус невеликого розміру стане органічним
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marsriva |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 0 мм |
| Длина | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Основные атрибуты | |
| Выходной ток | 0 |
| Зарядка батареи | От USB |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: Цену уточняйте






