Павербанк пуско-зарядная станция Choetech, струм до 2000A, 16000mAh 20W QC 3.0 USB-C + USB2.0

УМБ пуско-зарядна станція Choetech TC0009 з піковим струмом 2000 А - це багатофункціональний пристрій, який допоможе запустити двигун автомобіля при розрядженому акумуляторі, а також зарядити смартфон, планшет, камеру та будь-який інший пристрій.
Він оснащений двома портами USB Type-А, одним USB Type-С з технологією швидкого зарядження QC 3.0 та роз’ємом постійного струму 12В-16,8В/10А. Вбудований ліхтарик з трьома режимами - ліхтарик, SOS та стробоскоп стане в нагоді в темну пору доби..
Інтелектуальний захист від зворотної полярності, перевантаження по струму, перенапруги та короткого замикання робить експлуатацію УМБ пуско-зарядної станції Choetech TC0009 безпечною для користувачів та підключених пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Емкость аккумулятора | 16000 мА/ч |
| Высота | 400 мм |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 880 мм |
| Зарядка батареи | От USB |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 622 oz |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Тип | Универсальная батарея |
| Ширина | 1850 |
- Цена: Цену уточняйте










