Опис складаного ножа Civivi Elementum C907M
Складаний ніж Civivi Elementum призначений для щоденного використання. Його дизайн можна назвати мінімалістичним, але він відрізняється ергономічністю, є досить функціональним.
Лезо може виконати навіть надскладні повсякденні задачі. Завдяки наявності увігнутих спусків процес розрізання точний і акуратний. Кінчик додатково посилений ребром жорсткості, тому витримає силові навантаження. Важлива перевага леза ножа - насічки для упора пальцем.
Лезо цього складаного ножа виконано з якісної інструментальної сталі D2. Твердість сталі 59-61HRC, таким чином вдається довго тримати гостроту кромки. Сталь досить якісна, але не має повної стійкістю до корозії. Тому рекомендується додатково очищувати ніж після використання, особливо при контакті з вологою, сіллю чи кислотами.
Лезо з фінішною обробкою, покриття наноситься методом сатинування.
Ручка виготовлена з мікарти коричневого кольору. Це композитний матеріал з льону та синтетичної смоли. Ручка має легку конструкцію, складається з перфорованих сталевих лайнерів і накладок. Завдяки особливій формі вона гарно лежить в руці, забезпечується максимальне зчеплення. Зісковзування пальців при роботі повністю виключається за наявності упору, утвореному фліпером.
Кишенькова кліпса забезпечує комфортне носіння ножа.
Особливості:
- лезо виконано з інструментальної сталі Satin D2;
- швидке розкриття леза за допомогою фліпера;
- коричнева ручка з мікарти для особливого комфорту;
- кліпса для зручного носіння в кишені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 75.2 мм |
| Длина рукояти | 102.4 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | micarta |
| Общая длина | 177.6 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте








