Туристический нож Morakniv Garberg S Survival Kit (Клинок 109мм, нож 229мм, 3.2мм, 272г)


Опис ножа Morakniv Garberg s Survival Kit (13914):
Клинок ножа Garberg, довжиною 109 мм, виготовлений з високоякісної шведської нержавіючої сталі Сандвік 14C28N, має товщину в обуху 3,2 мм, призначений для виконання найскладніших мисливських, туристичних і побутових завдань. Традиційні скандинавські спуски (Scandi-grind) забезпечать довгострокове утримання гостроти ріжучої кромки, а також простоту в правці і заточуванні. Збільшена тильна частина клинка, що проходить через всю рукоять, передбачена для використання його в якості «склобою».
Рукоятка
Цілісна ергономічна рукоять ножа Morakniv Garberg виконана з ударостійкого поліаміду, посиленого скловолокном. Для запобігання ковзання і підвищення комфорту в утриманні рукоять текстурована ромбом-традиційним шведським візерунком, поширеним в регіоні Даларна. Отвір в тильній частині рукояті передбачено для кріплення темляка.
Набір для виживання в комплекті
Ніж Мора Garberg S Survival Kit комплектується набором аксесуарів Morakniv Survival Kit, який складається з алмазної точила і кресала і паракорда і являє собою набір для виживання. Даним набором слід обзавестися кожному мандрівникові.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Вес ножа | 272 г |
| Длина в сложенном состоянии | 22.9 см |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | Sandvik 14C28N |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал чехла | Пластик |
| Назначение | Охота |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 272 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 109 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
- Цена: 5 350 ₴










