Опис ножа Skif Plus Roper:
Форма клинка являє собою щось середнє між Drop Point і Spear Point, має класичний вигляд і доповнена поздовжньою вибіркою на бічній частині. Клинок виконаний з нержавіючої сталі 3cr13mov, яка відрізняється високими показниками корозійної стійкості, а також простотою правки ріжучої кромки. Увігнуті спуски починаються з 1/3 від обуха, що в поєднанні з формою клинка забезпечує ножу хороші колючі і ріжучі якості.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner Lock, пластина якого має насічку для більш зручного оперування однією рукою. Витяг клинка відбувається за допомогою фліппера або шпенька, вихід швидкий, чому сприяє асист в конструкції осьового гвинта.
Накладки на рукоять виконані з пластика, лайнери сталеві. Паракорд на рукояті дозволяє більш комфортно утримувати ніж, а також служить хорошим додатковим інструментом в разі необхідності.
При вилазках на природу цей ніж буде вельми корисним супутником.
Присутня сталева кліпса для перенесення ножа в положенні Tip-down. Наскрізна конструкція дозволяє легко обслуговувати ніж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKIF Plus |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 місяць |
| Длина клинка | 97 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV |
| Общая длина | 217 мм |
| Твердость клинка | 54-56 HRC |
| Тип | {кишеньковий,туристичний} |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: Цену уточняйте




