Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Skif Plus Kodiak:
Клинок виконаний у формі Drop point з прямим ребром жорсткості від основи до вістря, а також з вузьким обухом. Клинком такої форми зручно проколювати і розрізати, тобто вона ідеальна для легкого EDC-ножа. Сталлю для нього послужила 3Cr13MoV, коррозиестойкая і досить м'яка, що є плюсом при заточуванні. Клинок витягується за допомогою фліппера, який у відкритому стані служить обмежувачем, і фіксується замком Liner Lock.
Рукоять зручної форми, прекрасно лежить в руці, має накладки з алюмінію з чорним покриттям, на одній з яких — кольорове зображення ведмедя породи Кодьяк. У складеному вигляді ніж носиться в положенні tip-down на односторонній кліпсі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKIF Plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 місяць |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 54-56 HRC |
| Тип | {кишеньковий,туристичний} |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: Цену уточняйте



