Опис ножа Skif Plus Birdy:
Клинок виконаний у формі Drop point з фальшлезвием і підпальцевим упором має опуклі спуски. Це одна з найбільш затребуваних форм серед EDC-ножів, так як їй зручно не тільки проколювати, але і різати необхідну поверхню. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 3Cr13MoV, яка також прекрасно заточується. На клинок нанесено чорне антикорозійне покриття. Відривається клинок фліппером або шпеньком, а фіксується замком Liner Lock.
Рукоять зручної форми, прекрасно лежить в руці, має накладки з алюмінію зі стропорізом, склобоєм і пластиковим бекспейсером в тильній частині. У складеному вигляді ніж носиться в положенні tip-down на односторонній кліпсі. Варто відзначити, що профіль тильної частини цього ножа схожий на силует голови птиці, що і послужило приводом назвати дану модель Birdy.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKIF Plus |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 місяць |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV |
| Общая длина | 210 мм |
| Твердость клинка | 54-56 HRC |
| Тип | {кишеньковий,туристичний} |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: Цену уточняйте




