Опис ножа Boker Plus CFM-A1:
Складаний ніж Boker Plus CFM-A1 створений у співавторстві з ножовим майстром DJ Urbanovsky. Це складна версія моделі з фіксованим клинком Colubris. Клинок типу Wharncliffe виготовлений зі сталі марки Sandvik 14C28N, яка відмінно утримує ріжучу кромку, а також поєднує високу твердість з хорошою стійкістю до корозії. Поверхня клинка оброблена за технологією "стоунвош". Передня накладка рукояті виконана зі склотекстоліту G-10, що сприяє більш надійному хвату. Завдяки шарикопідшипникам ніж плавно приводиться в робочий стан за допомогою фліппера і надійно фіксується у відкритому положенні замком фреймлок. Є кишенькова кліпса.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | 14С28N |
| Материал рукояти | G-10 / сталь |
| Общая длина | 213 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | warncliffe |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте



