Опис ножа Boker Plus Caracal Wildcat:
Серія ножів Бокер Більший Каракал авторства Бориса Манашерова включає в себе як Ножі для повсякденного носіння, так і тактичний Керамбіт. Клинки виготовлені з високовуглецевої сталі D2 (твердістю 57-61 HRC), яка прекрасно тримає заточку і має гарну ударну в'язкість. Текстуровані накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G10 чорного кольору.
Складаний Керамбіт Каракал Дика кішка відрізняється нестандартною формою клинка, який оброблений методом сатинування. Рукоять закінчується кільцем, не тільки забезпечує надійність хвата, але і дозволяє наносити несподівані для противника удари. Ніж легко приводиться в робочий стан за допомогою плавника (фліппера) або спеціального отвору на обуху.
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
* Надійний фіксуючий механізм-лайнерлок.
* Переставляється кліпса.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 114 мм |
| Длина клинка | 71 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 185 мм |
| Твердость клинка | 57-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.4 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


