Нож Boker Plus Caracal Folder (01BO771)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Plus Caracal Folder:
Серія ножів Бокер Більший Каракал авторства Бориса Манашерова включає в себе як Ножі для повсякденного носіння, так і тактичний Керамбіт. Клинки виготовлені з високовуглецевої сталі D2 (твердістю 57-61 HRC), яка прекрасно тримає заточку і має гарну ударну в'язкість. Текстуровані накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G10 чорного кольору.
Складаний ніж Папка Каракал має ергономічну рукоять, оснащений переставляється кліпсою і отвором для кріплення темляка. Клинок типу drop point оброблений методом Stonewash і легко витягується за допомогою фліппера. Фіксується у відкритому положенні за допомогою механізму лайнерлок. Тип ріжучої кромки-звичайний.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 213 мм |
| Твердость клинка | 57-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 5 780 ₴








