Опис ножа Boker Plus Bat-Man Karambit:
Перший ніж Південноафриканських дизайнерів Кевіна і Хізер Харві в лінійці Boker Plus. Своєю конструкцією ця модель нагадує Керамбіт-ніж з зігнутим клинком і заточуванням по увігнутій стороні, службовець для нанесення січних ударів. Форма клинка, його положення щодо рукояті, особлива форма спусків-забезпечують цьому ножу неймовірні ріжучі властивості. Анатомічної форми рукоять з текстоліту G - 10 буквально «вплавляється» в руку. Екстремально гострий клинок, схожий на крило кажана, виготовлений зі сталі 8Cr13MoV, обробка-піскоструминна. На рукояті передбачено отвір під темляк і кліпса для кріплення ножа до кишені.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.У комплекті темляк, ключ шестигранний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 8Cr13Mov |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 209 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.4 мм |
| Форма клинка | Hawkbill |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


