Опис ножа Boker Plus AKS-74 Stubby:
Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї в світі-легендарному Автомату Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
Ніж AKS 74 гармонійно об'єднав в собі риси штикового ножа автомата АК-74 (в часности рукоятку) і оригінальний клинок списоподібної форми. Таке поєднання забезпечує одночасно високі показники різу, а також надійність і комфорт при утриманні. На рукоятку нанесені насічки і подпальцевие виїмки для додаткового фіксації ножа в руці. Але основною "родзинкою" ножа є підпружинений клинок, який автоматично висувається при натисканні кнопки на рукоятці.
Автоматичний складаний ніж AKS - 74 Stubby відрізняється компактними розмірами, але при цьому по функціональності не багато в чому програє своїм «великим побратимам». Мініатюрний гострий клинок виготовлений з високоякісної порошкової сталі марки AUS-8 з покриттям EDP (Electro-Deposit Primer — аналог анодування в умовах нагріву). Накладки рукояті виконані з алюмінію. На рукояті є великі насічки і подпальцевая виїмка – для надійного хвата. Наявність кишенькової кліпси сприяє комфортному носінню ножа в кишені і на спорядженні.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 72 мм |
| Длина клинка | 50 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Общая длина | 122 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте



