Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Plus AK-74 Damast:
Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї в світі-легендарному Автомату Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
Бокер плюс АК-74 Дамаст - подарункова версія ножа популярної серії І-74, з клинком з дамаської сталі.
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або кишені
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в задній частині рукояті для страхувального корду або ременя
- Пристосування для відкриття клинка: Шпенек під обидві руки
Упакований у фірмову подарункову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | Damascus |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | хром з травленням |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


