Нож Boker Plus AK-74 Auto Black Blade (01KALS75)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2373/10/24 00:00:00
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageНож Boker Plus AK-74 Auto Black Blade (01KALS75)
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Boker Plus AK-74 Auto Black Blade:
Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї в світі-легендарному Автомату Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
Ніж AKS 74 гармонійно об'єднав в собі риси штикового ножа автомата АК-74 (зокрема рукоятку) і оригінальний клинок спис подібної форми. Таке поєднання забезпечує одночасно високі показники різу, а також надійність і комфорт при утриманні. На рукоятку нанесені насічки і подпальцевие виїмки для додаткового фіксації ножа в руці. Але основною "родзинкою" ножа є підпружинений клинок, який автоматично висувається при натисканні кнопки на рукоятці.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 195 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

