Нож Boker Plus AK-74 Pocket Knife (01KAL74)

Опис ножа Boker Plus AK-74 Pocket Knife:
Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї в світі-легендарному Автомату Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
За основу для дизайну цієї моделі був узятий багнет-ніж автомата АК - 74 (це добре видно по характерним вертикальним виступам на рукоятці). Клинок довжиною 8,5 сантиметрів зроблений з високоякісної японської нержавіючої сталі AUS-8, обробка - піскоструминна. Легко відкривається однією рукою, завдяки шпеньку біля основи клинка. Подпальцевие виїмки, виступи і текстура алюмінієвої рукояті забезпечують впевнене утримання ножа в будь-якій ситуації.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте


