Опис ножа Boker Plus AK - 14 Black Blade:
Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї в світі-легендарному Автомату Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
Складаний тактичний ніж Бокер І-14 має клинок типу clip point, приводиться в робочий стан за допомогою шпенька і фіксується механізмом лайнерлок. На обуху клинка, виготовленого зі сталі 440С, а також на алюмінієвій рукояті з дерев'яними вставками є упори для великого пальця. Ніж оснащений склобоєм і стопорізом.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії. В комплекті нейлоновий чохол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 93 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | алюміній / дерево |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте




