Нож Boker Plus AK-101 Gray Plain (01KAL101)

Опис ножа Boker Plus AK - 101 Gray Plain:
Дух технічного новаторства і дизайнерської майстерності знаменитого конструктора М.Калашникова втілений у всесвітньо відомому і, можливо, найбільш часто використовуваному у всьому світі автоматі. Як власники офіційного дозволу на виробництво ножів з ім'ям м. Калашникова, компанія Бокер проаналізувала причини, що призвели до успіху дітище легендарного зброяра, наслідком чого стала ювілейна серія, присвячена 65-річчю автомата Калашникова. На клинок зі спеціальним сатинованим покриттям нанесений ювілейний логотип. В рукояті ножів Бокер плюс автомат Калашникова АК101 знаходиться знімний склобій. Модель Бокер Плюс Автомат Калашникова АК101 випущені обмеженою кількістю 650 примірників, що підтверджується серійним номером і спеціальним сертифікатом.
- Тип шліфа (перетину клинка): Flat Grind
- Пристосування для відкриття клинка: рифлена шайба на обуху /фліппер
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або кишені
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в задній частині рукояті для страхувального корду або ременя
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії. У комплекті універсальний ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | GFRP |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте



