Опис ножа Boker Magnum Woodcraft:
BokerMagnum Woodcraft - це масивний і міцний складаний ніж для виконання будь-яких господарсько-побутових робіт. Вражаючий клинок з нержавіючої сталі 440, надійний механізм беклок і глибока виїмка під вказівний палець роблять його функціональним і надійним. Витончено дерев'яні накладки рукояті надають ножу унікальний зовнішній вигляд. Тип ріжучої кромки-звичайний.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 88 мм |
| Марка стали | 440A |
| Материал рукояти | дерево |
| Общая длина | 207 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: Цену уточняйте


